fbpx

Ваш код клієнта: 323104

Кабинет дилера

Категорії

Профнастил та металочерепиця що краще?

Відповісти на дане питання однозначно не можна. Кожен покрівельний матеріал має як свої переваги, так і недоліки. Вибір буде суто індивідуальним для кожної людини. У статті розглянемо переваги і недоліки. Чим цікава металочерепиця та профнастил?

Почнемо з другого - Профнастил . Він дуже стійкий, чудово зберігає свій зовнішній вигляд, як під яскравим сонцем, так і при рясних дощах. Навіть якщо ви живете в районі, де цілий рік світить сонце, ви можете не переживати за те, що дах знебарвиться. Крім того, не можна не відзначити відносну простоту монтажу. Та укладання металочерепиці зажадає від вас трохи більше часу і зусиль. Крім того, профнастил дуже легкий. Транспортувати його до об'єкта буде нескладно.

Тепер поглянемо на недоліки. Такий матеріал виглядає досить непрезентабельно. Профнастил зазвичай асоціюється у багатьох з якимись промисловими будівлями, але ніяк не з житловими об'єктами. Резюмуючи, слід зазначити, що розглянутий матеріал є скоріше економічним варіантом. Він дешевий, простий в установці. У той же час, по звукоізоляції він істотно гірше металочерепиці.

Погляньмо, чим же виділяється останній матеріал. У першу чергу металочерепиця більш цікава тим, що на неї наносять спеціальний шар. Через це на покритті практично не утворюється іржа. Хоч профнастил і служить довго, але металочерепиця служить ще довше. При цьому потрібно обов'язково стежити за покриттям матеріалу. У разі якщо воно пошкоджено, то готуйтеся до того, що найближчим часом на даху з'явиться іржа.

З недоліків це більш висока ціна. При цьому, якщо ви хочете отримати більш приємний дах, то вибір на користь металочерепиці очевидний. В даному випадку все питання полягає в тому, чи готові ви витратити трохи більшу суму грошей чи ні. При цьому, якщо у вас плоский дах, що, звичайно ж, не дуже ймовірно, то краще робіть вибір на користь профнастилу.